Hakkımızda

Tekeler Otomotiv 1988 yılında İstanbul Aksaray' da Fıat marka araçların orjinal ve aftermarket yedek parçalarını perakende, toptan ve imalat faaliyetlerini gerçekleştirmek amacı ile kurulmuş bir işletmedir. daha sonra Ford, Peugeot, Renault ve Iveco grubunu hizmet ağına dahil etmiştir.

Birçok kesim tarafından bilinir ki Aksaray yedek parça için bir start noktasıdır. Deyim yerindeyse Türkiye ve Türkiye’ nin hakim olduğu bir çok pazarda yedek parçanın borsasıdır.

Tekeler Otomotiv olarak her ne kadar toptan satış hizmetini yapıyorsak is ortaklarımızın yanı sıra hizmetini verdiğimiz yedek parçayı aracına taktırmak isteyen son kullanıcının ve malzemeyi takacak teknisyen arkadaşın neye ihtiyaç duyduğunu iyi biliyoruz.

Şirketimiz, etrafımızdaki akıllı teknolojileri, çevreye duyarlı ve ekonomik çözümleri harmanlayıp son tüketiciye ulaşana kadar olan sürecin her noktasında profesyonel, disiplinli ve akılcı çözümler üretmektir.

Çünkü insanlar arabalarına kendilerini, ailelerini ve ticari hayatlarını emanet ederler. İnsanların bu özel emanet ve paylaşımlarını müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak güvence altına alıyoruz.

Yaptıklarımızın başarılı ve taklit edilemeyen işler olabilmesi için ihtiyacımız olan 6000 metre kare depo ve yönetim binamızla sosyal faaliyet ve hobi odalarımızla insan faktörünü ön planda tutarak çalışan arkadaşlarımıza güvenli, huzurlu ve eğlenceli bir çalışma ortamı sağlamaktayız.

Bunun neticesinde dünyanın 4 kıtasında ve 28 ülkesinde ticaret ağımızı genişletmiş bulunuyoruz.

Aslında yapmış olduğumuz şey 1988 de startını vermiş olduğumuz bayrak yarışını her geçen gün heyecan ve şevkle daha da ileriye taşımaktır.

Tekeler Otomotiv misyonu huzur, güven ve müşteri memnuniyetidir. Çünkü bizim için insan hayatı her şeyden değerlidir.